Dystrybucja


Cała nasza produkcja odbywa się ściśle według zamówień, co daje Państwu gwarancję, że otrzymujecie zawsze świeży produkt.

Firma Sznura Sp. z o.o. posiada sieć własnych hurtowni i magazynów w Polsce i za granicą oraz bardzo rozbudowaną bazę transportową składającą się z kilkudziesięciu pojazdów chłodniczych, którymi jest gotowa dostarczyć produkty do każdego miejsca w Polsce i poza granicą. Tak duża flota pojazdów sprawia, że w połączeniu z doświadczeniem naszych kierowców produkty "Sznura" docierają zawsze na czas, smaczne i świeże. Obecnie jest jednym z największych w Polsce producentem surówek warzywnych, sałatek, kwaszonek oraz garmażerki mącznej i dań gotowych, który zasięgiem dostaw obejmuje teren całego kraju i krajów sąsiadujących.

"Jakość stanowi dla nas czynnik decydujący o sukcesie, dalszym rozwoju i pozycji naszej firmy na rynku. Dlatego konsekwentnie dążymy do wzrostu zaufania i wiarygodności przedsiębiorstwa poprzez zagwarantowanie wysokiej jakości oferowanych produktów oraz zapewnienie konsumentów o bezpiecznym i higienicznym procesie ich wytwarzania. Gwarancją osiągnięcia tych celów jest ciągłe doskonalenie dystrybucji oraz podnoszenie jakości naszych wyrobów, co sprawia, że nasz asortyment nieustannie wzrasta a nasze produkty dostępne są na coraz większym terenie w Polsce i za granicą ciesząc się dużym uznaniem wśród konsumentów" -podkreśla Dominik Sznura.

Pomimo licznych prób naśladowania naszych receptur oraz technologii osiągnęliśmy w naszych produktach niepowtarzalne i wyjątkowe smaki i kompozycje składników.